www.prazdninynasumave.cz :: Plavecký klub Gabreta (22.08.2017 - 01:29)

Plavecký klub Gabreta

Pro děti z Mateřské školy v Borových Ladech jsme připravili kurzy plavání v rozsahu 10 lekcí, které budou na jaře 2017. Kurz je určen dětem od 4-6 let a je organizován v rámci docházky do mateřské školy. Všechny děti se učí mít radost z vody, učí se splývavé polohy na zádech, na břiše a v poloze hříbek, učime je výdechy do vody, orientaci pod vodou a jiné dovednosti. Většina předškolních dětí přeplave na konci kurzu náš bazén na šířku. Některé z nich přeplavou celý náš bazén, tedy 22m. Těším se, že nejlepší z nich, se přihlásí do plaveckého oddílu:-)

Děti ze Základní školy v Borových Ladech se mohou přihlásit do plaveckého oddílu. Plavecký oddíl je určen dětem, které přeplavou náš bazén bez pomůcek. Děti se intenzivně učí všem plaveckým způsobům (prsa, kraul, znak, motýlek) a zdokonalují plavecké dovednosti. Tréninky ve šk. roce 2016/2017 jsou vždy v pondělí od 14.45 - 15.45 h.

 

 

Novinky a zajímavosti
Nabízíme volný třílůžkový apartmán s možností přistýlky v termínu od...
 
Nabízíme volné termíny v září od 3.-20.9. Přijeďte si užít babí léto na...
 
Poslední volné termíny ubytování na chalupě v Žírci jsou v září.Letní...
 
 
Webkamera
Aktuální teplota: 0,0 °C
 
Odkazy

hračky pro kluky, Knihkupectví online, ubytování Hochficht, Kvalitní regál, České Budějovice hotel, Francouzské bazény, Ložní prádlo, Lyžáky Fischer

TOPlist